www.gmapsapi.com

Kompleksowy kurs podstaw API, po którym mapowianie nie będzie miało przed Tobą żadnych tajemnic!

Setki przykładów, kursów i poradników z kodem gotowym do skopiowania i korzystania.

Największa strona o Google Maps API w Polsce, największe źródło informacji w języku polskim.

Kontakt

Udzielamy bezpłatnych porad, dotyczących nieskomplikowanych problemów z niedziałającymi skryptami. Zawsze prosimy jednak o umieszczenie w mailu linka do działającej w internecie strony - tylko w ten sposób możemy użyć zaawansowanych narzędzi do debugowania, by trafnie i szybko rozwiązać problem.

Przed skontaktowaniem się z autorem warto sprawdzić:

  • czy na Twoje pytanie nie odpowiedziano w FAQ,
  • czy nie istnieje poradnik, który by rozwiązywał poruszany problem,
  • jeśli Twoje pytanie dotyczy tej strony, sprawdź, czy odpowiedź nie jest zawarta w dziale o stronie,
  • jeśli Twoje pytanie dotyczy map, dostępnych na stronach maps.google.com, proszę o bezpośredni kontakt z firmą Google. Autorzy tej strony nie są związani z firmą Google ani nie mają wpływu na działanie usług, świadczonych przez firmę Google.

Aby skontaktować się z nami, napisz e-mail na adres:

kontakt(na)gmapsapi.com
zamieniając (na) znakiem @

Uwaga! Uprzejmie prosimy o cierpliwość, z powodu wyjazdu zagranicznego odpowiadanie na pocztę e-mail może odbywać się ze znacznym opóźnieniem.

W temacie maila postaraj się krótko nazwać poruszany problem. Jeśli Twoja aplikacja nie działa i chcesz zasięgnąć porady dlaczego - nie załączaj w mailu kodu - odpowiedź otrzymasz szybciej, jeśli podasz linka do strony i opiszesz co nie działa i jak ten błąd odtworzyć.

Płatności i transakcje SMS

Jeśli wysłałeś SMSa i nie otrzymałeś kodu zwrotnego, złóż reklamację u operatora usługi SMS: Wapacz.

Jeżeli zapomniałeś hasło i skasowałeś SMSa, prosimy o kontakt. W mailu prosimy podać: pierwsze sześć cyfr numeru telefonu, orientacyjny dzień wysłania SMSa, kwotę, na którą opiewał kod. Po zweryfikowaniu tych informacji, kod prześlemy na maila.

Płatności i transakcje PayPal

Maile z kodem wysyłane są automatycznie przeważnie w ciągu kilku sekund od zakończenia transakcji. Jeżeli w ciągu kilku minut nie otrzymają Państwo maila z kodem, to prosimy o sprawdzenie folderu SPAM - otrzymujemy sygnały, że w sporadycznych przypadkach maile automatyczne są zatrzymywane przez serwerowe antyspamy. Jeżeli nie ma takiej możliwości lub mail nie może zostać odnaleziony, prosimy o kontakt na nasz adres poczty elektronicznej (mail musi być napisany z tego samego adresu, na który miał zostać wysłany kod). W treści prosimy podać orientacyjny dzień zakończenia płatności, w odpowiedzi prześlemy kod dostępu.

Prosimy również o kontakt, jeżeli kod został zapomniany lub zgubiony. W odpowiedzi prześlemy kod jeszcze raz.